Autor: Saša Stojadinović   |  26.10.2014. - 10:10 h  |   Kategorija: Odbojka
Pali Pazarci u Požarevcu!

U našoj Hali sportova, sinoć su ljubitelji odbojke bili u prilici da prisustvuju uzbudljivoj utakmici između OK ”Mladi radnik” i OK ”Novi Pazar”.

”Požarevački vrtić”, kako mnogi zovu ovaj mladi tim, nije iskusnim Pazarcima, dozvolio da ostvare svoj superligaški prvenac. Nakon izgubljenog prvog seta (22:25), Požarevljani su preuzeli kontrolu igre i u svim elementima nadvisili goste. U drugom periodu su domaći zaigrali hrabro, shvativši da više nemaju šta da izgube. Vodio ih je ka pobedi iskusni Ivica Jevtić, čiji su blokovi bili jednostavno nezaustavljivi. Na drugoj strani, menjao je Dragan Bonić, ali je bilo primetno da mu nedostaje povređeni Ristić i da iskusna dijagonala Perić – Majdak nema svoje veče. Posle 20:9 u drugom setu, brzo je usledio kraj. Ništa bolje gosti nisu prošli ni u trećem u kome je Mašulović začinio kraj sjajnim servisima. U četvrtom periodu, i pored svih nastojanja gostiju da dođu do preokreta, razigrana požarevačka družina nastavila je sjajnu igru. Pantić i fantastični Kočanović nisu imali milosti, a ostatak tima sjajno je pratio pobednički ritam, za prvu ovosezonsku ”trojku”.

Mladi radnik - Novi Pazar 3:1(22:25, 25:15, 25:15, 25:18)