Autor: Saša Stojadinović   |  15.12.2014. - 10:12 h  |   Kategorija: Rukomet
Poraz rukometaša pred pauzu

MRK “Požarevac“ izgubio je na svom terenu poslednju utakmicu jesenjeg dela prvenstva u Super rukometnoj ligi Srbije od ekipe “Spartak Vojput”.

Gosti iz Subotice slavili su krajnjim rezultatom 23:24, dok su prvi deo igre takođe dobili i to još većom razlikom 11:14. Početak utakmice nije nagoveštavao poraz domaćih na parketu SC Požarevac, jer su posle prvih deset minuta imali tri gola prednosti (4:1) i sve konce igre u svojim rukama. Nakon toga gosti sa tri vezana gola hvataju priključak i nastupa rezultatska “klackalica“ sve do 22. minuta kada sa četiri pogotka gosti dolaze do (9:13) i do kraja prvog dela igre tu prednost održavaju. Imali su Požarevljani u drugom poluvremenu povremene priključke, čak i vođstva ali ne i koncentracije u odsudnim trenucima.

Tri minuta pre kraja, pri rezultatu (22:21) za domaće, gosti daju tri vezana pogotka i utakmicu završavaju pobedom i bodovima koje nose u Suboticu.