Autor: Saša Stojadinović   |  27.11.2015. - 09:11 h  |   Kategorija: Odbojka
Moćni Partizan eliminisali iz Kupa Srbije

Požarevljani su pred svojom publikom izbacili Partizan iz Kupa Srbije. Rezultat je na kraju utakmice glasio 3:1 za Mladi radnik.

Gosti iz Beograda su počeli utakmicu agresivno. Lako su dobili prvi set sa 25:12.  U drugom setu igrači Mladog radnika su bolje odigrali set, i malo po malo uspevaju da osvoje drugi set sa 25:23. Najveća borba vidjena je u trećem setu kada se igrao bod za bod. Više živaca imali su igrači domaćina koji dobijaju treći set sa 27:25. Požarevljani su nadigrali Beogradjane u četvrtom setu i  dobijaju ovaj set sa 25:16.

Najbolji u ekipi domaćina su bili Nadaždin sa 22 poena, Mašulović sa 13 i kapiten Ivica Jevtić sa 11 poena. U ekipi Partizana najraspoloženiji je bio Pantić koji postigao 14 poena.