Autor: Saša Stojadinović   |  18.02.2017. - 21:02 h  |   Kategorija: Odbojka
Palo Smederevo u Požarevcu

Večeras je u KSC Požarevac ekipa OK "Mladi radnik" savladalo ekipu OK "Smederevo Carina" maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima (25:22, 25:17, 25:13)

Samo prvi set nije nagoveštavao lak posao u susretu 15. kola Prve lige Srbija u odbojci između ova dva rivala. Gosti su se veoma dobro držali u prvoj deonici, što pokazuje i rezultat kojim je završen, 25:22. Utisak je da je drugi set prelomio pobednika jer u trećem gosti kao da su čekali kraj utakmice bez želje da u njemu pruže iole ozbiljniji otpor domaćinu. U smiraj trećeg dela igre, trener Dragan Bonić je dao šansu mladim igračima koji su nošeni publikom i njenim aplauzima, umeli da je iskoriste.

Sve to je odlična uvertira pred derbi kola koji se igra naredne sedmice a u kome se sastaju prvoplasirani Mladi radnik kao gost i drugoplasirani na tabeli, ekipa Spartak kao domaćin u Subotici.