Autor: Saša Stojadinović   |  20.10.2020. - 20:10 h  |   Kategorija: Odbojka
Prolaz u kupu Srbije

U utakmicama osmine finala, Mladi radnik je večeras u Požarevcu pobedio Borac iz Starčeva sa 3:0, po setovima 25:23, 26:24 i 25:14.

Ovo je bio i svojevrsni revanš za poraz od pre nekoliko dana, kada su Požarevljanu u prvenstvenoj utakmici ispustili već viđenu pobedu, te su nakon vođstva od dva prema nula u setovima, izgubili utakmicu rezultatom 3:2.

Pored naizgled ubedljivog prolaza u kupu, meč nije prošao bez problema za izabranike Ivice Jevtića. Neshvatljivi padovi u igri, naročito u drugom setu, doveli su njihovo osvajanje u pitanje, ali su se domaći ipak koncentrisali i uspeli da privedu meč kraju maksimalnim rezultatom.

Naredno iskušenje dolazi u prvenstvu kada će Mladi radnik u subotu dočekati kraljevačku Ribnicu. Ovaj meč počinje u 19 sati, a prethodno će na parket istrčati njihove koleginice, ŽOK Mladi radnik koji će ugostiti ekipu Fortuna plus iz Aranđelovca sa početkom u 15 časova i 30 minuta.