Autor: Saša Stojadinović   |  12.06.2014. - 16:06 h  |   Kategorija: Fudbal
Mladi radnik ispao iz lige

Juče su se porazom 4:1 od ekipe “Pobeda“ u Beloševcu, fudbaleri Mladog radnika oprostili od Srpske lige grupa Zapad.

Tako su nekadašnji superligaši doživeli da sledeće sezone igraju u četvrtom rangu takmičenja, tačnije u Zoni “Dunav“. Iako su igrači Mladog radnika prvo poluvreme gubili sa 10  golom koji je postigao Đorđević u 30. minutu, u 58.   Jovanović je dao nadu Požarevljanima da možda mogu i do delog plena. Nada je trajala do 70. minuta kada je ponovo Đorđević a potom i Stojanović u 84. i Kostadinović minut pre kraja raspršili nade Mladog radnika oko opstanka.

Mladi radnik je sakupio 23 boda i nalazi se na 14. mestu na tabeli bez matematičkih šansi da u sledećem, ujedno i poslednjem kolu izbori opstanak.

Tako će utakmica protiv ekipe Železničara iz Lajkovca u nedelju, 15. juna biti samo u svrsi opraštanja navijača sa klubom, tačnije sa Srpskom ligom Zapad.